Eleaf iStick Pico ve Melo 3 Mini Atomizer Kit

  • 395,00TL

  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: Eleaf
  • Ürün Kodu: pico-1

Mevcut Seçenekler:Etiketler: pico set, pico fiyat, istick pico yorum, istick pico fiyatları, pico kit, pico yorumlar, pico fiyatlar


Eleaf iStick Pico ve Melo 3 Mini Atomizer Kit Set

Eleaf firması yepyeni bir set ile karşımızda. iStick Pico ve Melo 3 Mini atomizeri ile elektronik sigarayı başka boyutlara taşıyor.

Ürünlerinde yeni başlayanlara ve ufak boyutlardaki cihazlara büyük bir önem veren Eleaf, ürün yelpazesinin her geçen gün daha da arttırıyor. Son olarak piyasaya çıkan iStick Pico ve Melo 3 bunun en güzel örneklerinden birisi.

iStick Pico Kit Seti ve Melo 3 Mini Atomizer Kiti

iStick Pico 18650 pil ile çalışıyor ve 75 watta kadar güç veriyor. Cihazın boyutunu küçük tutabilmek için Eleaf pilin bir kısmını gövdenin dışında bırakmış ve çok başarılı olmuş. Hem kendine has bir tarzı olmuş hem de iStick ailesine yakışır boyutlarda bir cihaz ortaya çıkmış. Ayırca artı ve eksi tuşları gövdenin alt kısmına yerleştirilmiş.

Melo 3 hazır coilli atomizeri sayesinde kolay ve rahat bir şekilde melo 3 coilinizi duruma göre 2-6 hafta sonunda değiştirebilirsiniz. Pico melo 3 mini için hazır coil ile tel ve pamuk sarmak gibi zaman alıcı işlemlere gerek kalmayacak. 

Eleaf Pico Özellikleri

Güncellenebilir yazılım desteği
18650 pil
Boyut: 45mm x 23mm x 70.5mm
Bypass modu
Nikel, Titanyum ve Paslanmaz çelik ile sıcaklık kontrolü
TCR ayarlayabilme
1-75 Watt
Sıcaklık kontrolünde 0.05 ile 1.5Ω
VW ve Bypass modunda 0.1 ile 3.5Ω arası rezistans desteği
Beyaz, Pembe, Siyah, Gri ve Gümüş renk seçenekleri

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu